Mokykla be sienų – „Birštonas – Karališko miesto paslaptys“

Vasario 15 dieną 3a, 4a ir 4b klasės mokiniai lankėsi Birštone – žaidė orientacinį pasivaikščiojimo žaidimą „BIRŠTONAS – KARALIŠKOJO MIESTO PASLAPTYS“ .Tai interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą kurorto istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus. Virtualus tik komandai skirtas gidas privertė patreniruoti kojas ir pasukti galvas – reikėjo įminti užuominas, rasti detales, atsakyti į klausimą ir tada pažinti – judėti toliau – žingsnis po žingsnio, kol įveikė 2 kilometrų maršrutą. Šios edukacijos metu mokiniai praturtino istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros žinias. Keliaudami per visą Birštono miestelį ,,atrado“ čia įamžintus ir Joną Basanavičių, Martyną Mažvydą, Juozą Tumą-Vaižgantą, klausydamiesi virtualiojo gido, aplankė Šv. Antano Paduviečio bažnyčią bei „Vytauto Didžiojo“ paminklą.