Mokykla be sienų: edukacija „Kas slepiasi už lėlių teatro širmos”

Vasario 22 d. 3a ir 3d klasės mokiniai lankėsi Kauno valstybiniame lėlių teatre. Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje”, kuris 2015 m. buvo apdovanotas „Fortūnos” statulėle „Už žaismingą Lietuvos istorijos pamoką”. Spektaklio metu mokiniai ne tik stebėjo nuotaikingą pasakojimą apie vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijoje įvykių – Žalgirio mūšį, bet ir turėjo puikią galimybę susipažinti, kaip spektaklio metu sukuriami aplinkos, gamtos reiškinių garsai, kaip paprasčiausi buities rakandai tampa istorijos veikėjais. Po spektaklio mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kas slepiasi už lėlių teatro širmos”, kurios metu susipažino su lėlių teatro žanro specifika, scenos įranga ir net aplankė teatro vietas, kurios paprastai nėra prieinamos žiūrovams – teatro dirbtuves, sceną, užkulisius ir kt.