Mokykla be sienų: edukacinė išvyka ,,Birštono mineralinio vandens šaltiniai“

Spalio 28 d. 8a klasės mokiniai keliavo į Birštoną, kurio muziejuje dalyvavo edukacijoje „ Birštono mineralinio vandens šaltiniai“. Susipažino su senaisiais mineralinio vandens šaltiniais, sužinojo apie šiuo metu Birštone esančius ir veikiančius šaltinius. Stebėjo mineralinio vandens gavybą ir pilstymą, aiškinosi apie mineralinio vandens gydomąsias savybes, degustavo įvairios mineralizacijos Birštono mineralinius vandenis: „Akvilė“ , „Birutė“ ir Vytautas“.

Aštuntokai išmėgino ir Kneipo „refleksoterapinį taką“ basomis, eidami akmenimis grįstu taku, kuriame kas pusantro metro keičiasi paviršiaus danga – nuo švelnaus smėlio ir akmenėlių iki eglių šakų ir kankorėžių.

Taip pat mokiniai kopė į Vytauto kalną, aplankė aukščiausią Lietuvoje apžvalgos bokštą.

O daugiausia ir smagiausių įspūdžių patyrė išbandydami rogučių trasą.