MOKYKLA BE SIENŲ: edukacinė išvyka į Druskininkus

Belaukdami Kalėdinių atostogų, gruodžio 20 dieną mūsų mokyklos 9a, 8a, 6a ir 6b klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Druskininkus.

Apžiūrėjo šventiškai pasipuošusį miestą, Druskininkų miesto muziejuje dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Stebuklinga druskos galia“ ir „Svečiuose pas kurorto vaistininką“. Sužinojo, kada žmogus pažino druską? Kokia jos istorija? Kas pasikeitė, druskai tapus jo gyvenimo dalimi? Edukacijos metu pasigamino magišką gydomąjį druskos maišelį, pagal senas receptūras pasigamino priemonių kūno priežiūrai – aromaterapinių tablečių, kokios buvo gaminamos kurorto gydyklose XX a. pr. įkurtoje laboratorijoje. Tabletes namuose galės naudoti kojų vonelėms.

Druskininkų vandens parke išbandė vandens atrakcionus, banguojančius baseinus , šildančias ir sveikatą gerinančias pirtis. Apžiūrėjo druskinių kolekciją, kuri įtraukta į Lietuvos rekordus.