Mokykla be sienų: edukacinė kelionė ,,Nemunas Lietuvos kultūroje ir buityje”

Spalio 13 dieną 7a, 7b ir 9a klasės mokiniai vyko į edukacinę kelionę ,,Nemunas Lietuvos kultūroje ir buityje”. Kelionės metu važiavome vaizdinga Nemuno pakrante ir grožėjomės auksinio rudens vaizdais, kalbėjome apie miestelius ir piliakalnius, kurie įsikūrę dešiniajame upės krante. Mokiniai rinko medžiagą apie pasirinktus objektus ir pristatinėjo. Taip mokiniai prisiminė istorinius faktus, praplėtė supratimą apie gyvenimą prie didžiosios upės, išgirdo legendų ir meilės istorijų. Panemunių regioninio parko muziejuje plačiau susipažino su sielininkyste, upine laivyba ir žmonių gyvenimo šalia upės subtilybėmis. Pasiskirstę grupėmis atliko užduotis, pasigamino atvirukus.

Praplėtę žinias ir susipažinę su pilimis, žingsniais išmatavę piliakalnių aukštį laimingi grįžo namo. Po kelių dienų susirinkome aptarti kelionės įspūdžių ir įgytų žinių.