Mokykla be sienų: išvyka į natūralų vertikalų ūkį UAB „Daržulis”

Kovo 13 d. 4d klasės mokiniai lankėsi natūraliame vertikaliame ūkyje UAB „Daržulis”, kuriame auginamos aukštos kokybės aromatinės žolelės: bazilikai, krapai, mėtos, čiobreliai, raudonėliai ir kt. Mokiniai galėjo susipažinti, kaip derinamos tradicinės ūkininkavimo technologijos su pažangiausiais sprendimais. Juk ten šviesa įjungiama tik keliais išmanaus telefono mygtukų paspaudimais! Šiame ūkyje visiškai atsisakyta plastikinių vazonėlių. Augalėliai auginami popieriniuose vazonėliuose, kurie visiškai suyra. Žolelės, atkeliaujančios ant mūsų stalo, tikrai auga pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Ketvirtokai ne tik pasisėmė žinių, kaip išmaniai ir tvariai auginti įvairius augalus, tačiau parsivežė ir dovanų: tvarių popierinių vazonėlių bei nuostabių prieskoninių augalų. Mokiniai klasėje galės auginti šokoladinę mėtą, tailandinį baziliką ir rozmariną. Balandžio mėnesį šie augalai bus pasodinti mokyklos darže.