Mokykla be sienų: pamoka Kauno Ledo rūmuose

Spalio 19 ir 25 dienomis 8c, 4a ir 4d klasių mokiniai turėjo galimybę praktiškai susipažinti su Lietuvoje dar mažai žinoma sporto šaka „Kerlingu“. Kerlingas, dar vadinamas šachmatais ant ledo, – tai žaidimas ir jaunam, ir senam, todėl puikiai tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Žaidimo esmė paprasta: stačiakampėje ledu dengtoje aikštelėje leisti savo akmenis taip, kad jie atsidurtų kuo arčiau nupiešto taikinio („namų centro“). Akmens slydimo greitis papildomai gali būti reguliuojamas ledo trynimu prieš akmenį, priešininkų komandos akmenų išmušimu ir panašiai.

Užsiėmimo metu mokiniai patobulino ne tik judėjimo įgūdžius, bet ir pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo, socialinę bei emocinę kompetencijas.