Mokykla be sienų – „Žinių bomba“

Vasario 15d. 7a klasė Vytauto Didžiojo karo muziejuje dalyvavo nuotaikingoje edukacinėje programoje ,,Žinių bomba”, kurios metu pasinėrė į intriguojantį žaidimą ir galėjo pajusti karišką dvasią. Muziejaus erdvėse ieškojo kodinėmis spynomis užrakintų „žinių bombų“ ir per kuo trumpesnį laiką turėjo nukenksminti Muziejui grėsmę keliančius užtaisus, vykdydami įvairias užduotis. Tai linksma ir aktyvi veikla: vaikai skaičiavo, šifravo, bėgiojo, ieškojo, spręndė rebusus, rinko dėliones, apžiūrėjo šovinius ir ginklus, bendravo naudodami radijo stoteles ir atsaklinėjo į įdomius klausimus. Taip pat sužinosjo svarbiausias istorines datas bei faktus, mokėsi atpažinti bei vertinti istorijos šaltinius, dirbo komandoje.