Mokykla be sienų

2024-01-16 VDU klasikinio ugdymo mokyklos 9a klasės mokiniai kartu su biologijos mokytoja metodininke Danute Masioniene lankėsi LSMU medicinos ir formacijos istorijos muziejuje kur talkinant ekskursijos vadovui vedė pamoką ,,Formacija ir gydymas nuo Antikos laikų iki šių dienų“. Mokiniai sužinojo, kad šis muziejus – vienas unikaliausių Pabaltijyje. Muziejuje pamatė farmacijos skyriaus ekspoziciją, receptų kambarį (oficiną), koktoriją (kur buvo gaminami užpilai ir nuovirai), materialinį kambarį (kur buvo laikomos medžiagų atsargos), laboratoriją, rūsį su įdomiais eksponatais. Mokiniai sužinojo, kaip buvo gydoma seniau ir kokie buvo naudojami vaistai, ir kokie dar vis naudojami nuo antikos laikų.

Pamoka mokiniai buvo sužavėti, smalsūs ir žingeidūs pateikinėjo daug klausimų.