Mokyklos bendruomenės filmukas „Kalėdinės svajonės”

1-9 klasių mokiniai šv. Kalėdų proga dovanoja nuoširdų kalėdinį filmuką apie svajones, kurios dažnai plazda mumyse kaip drugeliai, norintys lėkti į tolį, o visi mūsų kalėdiniai troškimai puikiai žinomi Kalėdų seneliui.

Dėkojame kūrybinei grupei: klasių vadovams už išradingumą, šiltą šventinį klasių mikroklimatą ir mokinių sutelktumą, informacinių technologijų mokytojui Dainiui Uliui už video montavimą, pradinių klasių mokytojoms Ievai Ūselytei ir Astai Ruginytei už aktorės parengimą, dailės mokytojai Astai Bagdonaitei ir 7a klasės mokiniams už dekoracijas, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Jolantai Sribikei už prasmingas kalėdines mintis, pradinių klasių mokytojai Sonatai Pliupelienei už drugelių šokius, muzikos mokytojai Giedrei Gapšytei už kūrybinę idėją, organizavimą, muzikinį skambesį ir siužetą, jauniesiems aktoriams Smiltei ir Deimantui, baleto šokėjai Viltei ir visiems kitiems kūrybiniame procese dalyvavusiems mokyklos mokiniams bei tėveliams už rūpestį.

Filmuko nuoroda: https://fb.watch/aixXsjPdmn/