Mokyklos bendruomenės šventė „Gegužės šviesa“

Saulėtą trečiadienio vakarą mokinių tėveliai, mokiniai ir mokytojai rinkosi į tradicinę mokyklos bendruomenės šventę „Gegužės šviesa“. Šventę nuotaikingai pradėjo vaikiškos muzikos grupė „Medutis“ (vadovai Virginija ir Skaidrius Varslauskai), gimnastikos pasirodymu džiugino Deimilė, eiles skaitė Jonas ir Gustas, dainavo Ula ir Austėja, 1B ir 3A klasių mokiniai, choras „Dainava“ (vadovė Giedrė Gapšytė), pianinu kūrinį atliko Smiltė, smuiku grojo Lidija, bendrą kūrinį atliko Ugnė kartu su drauge iš muzikos mokyklos Smilte, puikią nuotaiką dovanojo Zumbos šokėjos (vadovė Laura Štulienė), pasirodė muzikos mylėtojų klubo grupė „Diverso“ ir vokalinis ansamblis „Dainava“. Šventę baigė ir vasaros nuotaiką dovanojo tautinių šokių kolektyvo „Dainavėlė“ atliktas šokis „Mes kartu“.