Mokyklos bendruomenės šventė „Kartų valsas“

Trečiadienį mokyklos bendruomenė rinkosi į tradicinę šventę „Kartų valsas“, kurioje laukiamiausi svečiai buvo mokinukų seneliai. Atvykusius senelius pasitiko mokyklos tautinių šokių kolektyvo „Dainavėlė“ šokėjai ir įteikė ketvirtokų pagamintus suvenyrus. Prie aktų salės seneliai galėjo pažinti save pradinukų pieštuose portretuose, o salėje pasigrožėti senelių sukurtais rankdarbiais. Koncerto metu svečiai klausėsi choro „Dainava“, 4a klasės mokinių, Austėjos, Viktorijos atliekamų dainų, Patricijos, Igno, Urtės atliekamų kūrinių pianinu ir fleita, Gusto, Adrijanos ir Urtės skaitomų eilėraščių, gėrėjosi šokių studijos „Imperium“, kolektyvo„Dainavėlė“ ir 4c klasės šokėjais. Koncertą nuotaikingai baigė dainavimo studijos „Medutis“ mažosios dainininkės. Po to visi vaišinosi mokyklos darže užaugintų melisų ir mėtų arbata, nuostabiais senelių pagamintais saldumynais. Vėsią rudens nuotaiką armonikos melodijomis skaidrino KTU tautinės muzikos ansamblio „Goštauta“ muzikantas Tomas.

Linkime seneliams sveikatos, anūkų teikiamo džiaugsmo, geros nuotaikos ir lauksime kito rudeninio susitikimo.