Mokytojų diena

Mokykla visuomet primena dūzgiantį avilį: zuja mokinukai po klases ir koridorius lyg bitutės iš žiedo į žiedą. Avilyje visi žino savo pareigas, darbus, todėl triūsia, dūzgia, o mokytojos Bitės motinėlės vadovauja mokiniams – bitėms darbininkėms, pataria, kur galima rasti geresnio medaus – žinių.

Šančiuos dūzgia mokykla,
Mokinukų ji pilna.
Moko juos tenai visus –
Žinios saldžios kaip medus.

Spalio 4-ąją, Mokytojo dieną, mokiniai kaip darbštuolės bitutės darbininkės iš pat ryto sveikino savo mokytojas Bites motinėles. Dešimtokai pabandė ir patys Bičių duonelės paragauti – mokytojavo pradinukų klasėse. Nebuvo lengva, turėjo dirbti klasėje net po du, o kai kuriose po tris.

Po pamokų mokiniai pakvietė mokytojus į Aktų salę. Čia mokytojus apdovanojo ne tik gėlėmis, bet ir medumi bei pačių pagamintomis bitutėmis, o labiausiai visus pradžiugino Muzikinių sveikinimų koncertas. Tačiau prieš tai ir patiems mokytojams reikėjo parodyti savo žinias dešimtokų paruoštoje Kahoot viktorinoje. Koncerte pirmiausia pasirodė mažieji šokėjai, skaitovai ir dainorėliai, o vyesniųjų kiekviena klasė dovanojo mokytojams po dainą. Na o išklausę savo mokinius ir patys mokytojai atsidėkojo daina. Dūzgesys, žiedai, medus, vaškas, darbštumas, muzika ir bendruomeniškumas suvienija visus.