Nacionalinė karjeros savaitė

Šiųmetė Nacionalinė karjeros savaitė šalies mokyklose vyko lapkričio 18-22 dienomis. Šios savaitės metu įvairių klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su teorinės medžiagos rinkiniais apie 10 ateities profesijų, apie vaikus, keičiančius pasaulį ( kovojančius už aplinkosaugą, kuriančius išradimus, organizuojančius paramos ir labdaros akcijas). Teorinę medžiagą parsisuntėm iš projekto ,,būsiu“, prie kurio esame prisijungę jau antri metai. Iniciatyva „būsiu__“ – tai nacionalinis projektas šalies moksleiviams ir jų profesiniam orientavimui. Projekte dalyvauja daugiau nei 80% šalies mokyklų. Jis padeda apsispręsti dėl ateities profesijos pasirinkimo ir suformuoti pagrindus sėkmingam karjeros kelio formavimui. ,,būsiu“ organizuoja ir Nacionalinę karjeoros savaitę. Be minėtos teorinės medžiagos mūsų mkyklos 9- 10 klasių mokiniams buvo organizuota City Service ekskursija KAUNE ,,Pastatų E-priežiūra”! Ekskursijoje mokiniai susipažino su : E-būstas programėle, Servisu, kaip naudojamos inovatyvios technologojos pastatų priežiūroje.