Naujos edukacinės erdvės

Vasario 6 d. mokykloje svečiavosi bendradarbiaujančių ugdymo įstaigų vadovai: Kauno Tirkiliškių mokyklos – darželio direktorė Larisa Bukinienė, Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos direktorius Ričardas Butėnas. Jie drauge su mokyklos direktore Jolanta Vengaliene ir bendruomenės nariais atvėrė mokyklos naujų edukacinių erdvių duris. Pirmiausia buvo nukirptas kaspinas ir atidaryti atnaujinti technologijų kabinetai ir mokomoji virtuvė. Čia pamokas pradėjo 5a ir 8a klasės. Aštuntokams teko garbė išmėginti naująją mokomąją virtuvę. Mokytoja Edita Tamulevičienė pasidžiaugė, kad dabar mokiniai turės daugiau galimybių ugdyti visiems reikalingus gyvenimiškus įgūdžius. Pamokos pagrindinis tikslas ir buvo išmėginti naująją virtuvę- aštuntokai kepė sluoksniuotos tešlos pyragėlius. Kol buvo ruošiami kepiniai, svečiai ir mokyklos bendruomenės atstovai rinkosi prie naujosios STEAM laboratorijos durų. Čia taip pat iškilmingai buvo perkirptas durų kaspinas ir į klasę sugužėjo svečiai ir 8 b klasės mokiniai. Mokytoja Danutė Masionienė vedė biologijos pamoką, kurios metu tyrinėjo vienaląsčius ir daugialąsčius organizmus. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti organizmus per mikroskopą ir nustatyti jų rūšį. Po šios pamokos direktorė ir svečiai grįžo į mokomąją virtuvę – čia jau viliojo naminis kepinių kvapas ir laukė gražiai serviruotas stalas su mokinių iškeptais pyragėliais.

Šiandien naujas erdves išmėgino tik kelios klasės, o nuo rytojaus praktines veiklas STEAM laboratorijoje ir atnaujintuose technologijų kabinetuose bei mokomojoje virtuvėje jau galės išmėginti visi mokyklos mokiniai.