Netradicinės integruotos matematikos, gamtos, dailės ir fizinio ugdymo pamokos edukacinėje išvykoje

Birželio 13-14 dienomis 6a ir b klasės iškeliavo į Alytų-Daugų salą. Pakeliui Alytuje aplankėme aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltą, pavadintą Baltąja rože. Kelionėje ugdomoji veikla buvo derinama su pramogomis. Mokiniai dirbo komandomis, sukūrė apklausą ir apklausė draugus, kokia veikla patinka kelionėje labiausiai, ką mėgsta veikti laisvalaikiu, kokių metų laiku yra gimę, gave atsakymus braižė diagramas. Atlikdami gamtos mokytojos užduotis stebėjo gamtą: augalus ir gyvius, fotografavo, kas jiems labiausiai patiko, ieškojo internete pavadinimų ir aprašymų. Grįžę kelionę turės aprašyti ir per kalbų pamokas.

Daugų saloje vaikai maudėsi ežere, važinėjosi su vandens dviračiais, daug sportavo – žaidė tinklinį, krepšinį, futbolą. Mokiniai mokėsi, kaip saugiai užkurti laužą, išsikepti dešreles. Mokėsi tvaraus turizmo ir darnios gyvensenos. Vakare visi smagiai leido laiką prie laužo, kepė zefyrus. Naktį vaikai gavo užduotį- surasti lobį. Kitą rytą pasitiko lietus, tad rytinę mankštą teko atlikti savo kambariuose. Išvyka buvo ne tik įdomi ir naudinga, bet ir labai smagi.