Olimpinis mėnuo 2023

Spalio mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) projekte „Olimpinis mėnuo 2023”, kurio globėja yra Diana Nausėdienė.

Projektas tradiciškai vyksta spalio mėnesį ir yra suskirstytas savaitėmis. Kiekviena savaitė turi atskirą temą, kurią globoja superherojai. Mokiniai kiekvieną savaitę turėjo galimybę išbandyti įdomiąsias fizines veiklas, taikyti aktyviąsias pertraukėles, pažinti sportininko dienos rutiną. Pradinių klasių mokytojai turėjo galimybę pamatyti iš arti ir patys išbandyti, kaip galima derinti fizinį aktyvumą ir poilsį, kuris yra reikalingas ne tik pertraukų, bet ir pamokų metu. Projekto metu visa klasės bendruomenė – mokytojai, mokiniai ir jų tėvai – gilino žinias apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, emocinę sveikatą ir kokybišką poilsį. Dėkojame pradinių klasių mokytojams ir mokiniams už įsitraukimą į projekto veiklas. Tikimės, kad veiklos sulig spalio mėnesiu nesibaigs, o tęsis visus metus!