Parodoje „Mokykla 2019“

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokytoja Rita Visockienė, matematikos ir informatikos mokytoja Inga Miliauskienė ir specialioji pedagogė Sandra Gudunskienė parodoje „Mokykla 2019“ lapkričio 23 d. skaitė pranešimą ,,IKT panaudojimas Kauno Šančių mokykloje – daugiafunkciame centre” . Čia LŠMPS organizuotame renginyje „Aš esu 100 proc. MOKYTOJAS“ pedagogai pristatė sėkmingiausius vaikų mokymo ir lavinimo metodus, taikomus šalies ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ir neformalaus ugdymo įstaigose. Šančių mokyklos mokytojų pranešimas sulaukė nemažo susidomėjimo, kadangi buvo galima praktiškai išbandyti pristatomas priemones, o pademonstruoti, kaip atliekamos įvairios užduotys padėjo ir antros bei trečios mokinukės sesutės Eglė ir Ema Visockytės.