Pasidalinkime draugyste

Spalio 18-22 dienomis 1-5 klasių mokiniams buvo organizuojamas užsiėmimų ciklas „Pasidalinkime draugyste“. Užsiėmimų tikslas – suteikti žinių apie draugystę, stiprinti mokinių savigarbą, ugdyti asmeninę kultūrą, gebėjimą dirbti grupėse, suvokti kitų požiūrį į mus.

Diskusijos metu su mokiniais aptarta draugystės sąvoka, kaip susirasti draugų ir kaip jų neprarasti. Aptarta, kaip tinkamai atsiprašyti. Po diskusijos mokiniai mokėsi pasakyti vienas kitam komplimentus bei padėkas. Mokėmės dainą „Reikia draugą turėti“. Dainos žodžiai sustiprino suvokimą, jog draugas yra reikalingas kiekvienam iš mūsų.

Buvo ir dekoruojami akmenukai, kuriuos vėliau mokiniai dovanojo savo geriausiam draugui. Tokiu būdu ugdytiniai galėjo suvokti, jog yra gera ne tik gauti, bet ir dovanoti dovanas. Siekiant labiau sustipti draugystės ryšį, mokiniams buvo skirtos pasitikėjimo vienas kitu užduotys. Veiklos užbaigiamos balionų mūšiu. Užsiėmimų ciklą „Pasidalinkime draugyste“ organizavo socialinė pedagogė Asta Žukauskaitė.