Pasitinkame šventes ir rimtai, ir linksmai

Gruodžio 23 d. 5 -10 klasių mokiniai dalyvavo virtualioje mokyklos konferencijoje ,,Advento ir Kalėdų papročiai etnografiniuose Lietuvos regionuose“. 5 – 8 klasės burtų keliu išsitraukė etnografinį regioną ir visą gruodžio mėnesį rinko medžiagą, kokių tame regione buvo laikomasi Advento ir Kalėdų papročių bei tradicijų, kokius valgius gamindavo Kūčių vakarą. Mokinius sveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Klasių atstovai skaitė pranešimus apie Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos bei Mažosios Lietuvos tradicijas. Mokiniai netgi demonstravo ir pačių paruoštus Kūčių patiekalus, kuriuos pagamino pagal senovinius receptus. Išklausius pranešimų visus sveikino devintokai ir dešimtokai.

Po pertraukos 5 – 8 klasės rinkosi Aktų salėje – mokinių taryba čia surengė šokių konkursą ,,O DISCO DISCO!“ Šauniai pasirodė visos klasės, bet pirmosios vietos būna trys: 3 vieta atiteko 8a klasei, 2 vieta – 6a klasei, o 1 vietos laimėtojais tapo 6b klasė.