Pašto ženklai pagal graikų mitus

Vienas iš pagrindinių klasikinio ugdymo tikslų yra kūrybingumo ir kultūrinės savimonės ugdymas. To siekiame per Antikos kultūros pamokas ne tik suteikdami mokiniams žinias, bet ir siedami jas su aktyvia kultūrine raiška ir kultūriniu sąmoningumu. Susipažindami su Antikos kultūra mokiniai ugdosi kultūrinį išprusimą – tai žinios, pačių bendriausių, su kultūra susijusių dalykų žinojimas. Įgytą patirtį interpretuoja per kultūrinę raišką – tai gebėjimai ir įgūdžiai kurti bei aktyviai dalyvauti kultūriniuose procesuose. Tokiu būdu ugdomas mokinių kultūrinis sąmoningumas bei gebėjimas tyrinėti, generuoti, kurti, vertinti kūrybines idėjas, produktus, problemų sprendimus.

Kviečiame susipažindinti su 5- 6 klasių mokinių darbais virtualioje parodoje ,,Pašto ženklai pagal graikų mitus“.