Pažink geriau Lietuvą

2016.11.07-2017.03.11 1b klasėje buvo vykdomas projektas „Pažink geriau Lietuvą“ (integruojant lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės, muzikos ir dorinio ugdymo dalykus). Projekto iniciatorė – pradinių klasių mokytoja Indrė Ilevičienė kartu su dorinio ugdymo vyr. mokytoja Inga Rakauskienė ir muzikos mokytoja metodininke Alina Breivienė siekė, kad mokiniai, plėtodami tyrinėjimo kompetencijas, plėstų žinias apie Lietuvą bei ugdytųsi tautinę savimonę, pilietiškumą ir patriotiškumą. Projekto metu pirmokai susipažino su Lietuvos žemėlapiu (etnografiniais regionais), sostine, didžiaisiais Lietuvos miestais, heraldika, išmoko Lietuvos himną, dainų apie Lietuvą ir eilėraščių, skirtų tėvynei, dalyvavo popietėje kartu su tėveliais, kurioje pristatė kelis mėnesius rinktą medžiagą apie Lietuvą, lietuvių papročius. Projekto lūkesčiai išsipildė: mokiniai praplėtė ir įtvirtino žinias apie Lietuvą. Baigiantis projektui buvo parengtas stendas apie vykusį projektą, kuris buvo eksponuojamas mokyklos erdvėse.

2017-03-06 19.02.53