Pilietinė akcija ,,Sausio 13 – osios atmintis gyvai“

Šių metų sausio 13-ąją minėjome ne tik uždegdami atminimo žvakeles languose ir pokalbiuose prisimindami žuvusiuosius už mūsų visų laisvę, bet ir prisijungę prie Pilietinės akcijos ,,Sausio 13 – osios atmintis gyvai“ vykdėme įvairias kitokias veiklas. Dailės studijos nariai parengė ekspoziciją, skirtą Sausio 13-ajai, per istorijos ir dailės pamokas 5 – 10 klasių mokiniai piešė, kokią 1991 m. sausio 13 – ją jie mato šiandien, įdomiausi piešiniai eksponuojami mokyklos erdvėse. 1- 4 klasių mokinukai taip pat piešė LAISVĘ, klasėse parengė piešinių parodėles.

Na o po pamokų visa mokyklos bendruomenė susirinko prie stadiono. Čia vyko ,,Olimpinės mylios bėgimas“, skirtas sausio 13-ajai atminti. Greičiausiai atbėgę kiekvieno srauto (1 – 4, 5-6, 7-8 ir 9-10 klasių bei mokytojų) berniukas ir mergaitė buvo apdovanoti medaliais, o kiti džiaugėsi gyvai prisijungę prie pilietinės iniciatyvos.