Pilietiškumo pamoka ne mokykloje

Sausio 8 dieną mūsų mokyklos 8-10 klasių moksleiviai buvo LR Seime, kuriame vyko frumas „VISUOMENĖS PILIETIŠKUMAS IR SĄMONINGUMAS 1991 METAIS IR DABAR“. Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarė Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Seimo narys, istorikas prof. dr. Valdas Rakutis aptarė visuomenės pilietiškumo svarbą istorinių lūžių metu. Įžvalgomis ir patirtimis apie visuomenės telkimą, savanorystės ir asmeninio sumanumo svarbą, pasiryžimą ginti ir gintis dalijosi įvykių amžininkai. Moksleiviai įdėmiai klausėsi pasakojimų bei uždavė klausimų. Šis forumas skirtas Laisvės dienos gynėjų dienai paminėti ir priminti, jog 1991 m. sausio 8 dieną nepavykusiu Lietuvos parlamento šturmu prasidėjo sovietų karinė agresija prieš laisvės ištroškusią Lietuvos valstybę.