Pirmasis Erasmus+ projekto susitikimas Portugalijoje

Erasmus+ projekto ,,Dirbame Europai” pirmasis susitikimas Portugalijoje, Penishe Agrupamento de Escolas D. Luis de Ataide mokykloje vyko š.m. lapkričio 1-3 dienomis. Čia susirinko mokytojai aptarti naujojo projekto veiklas, tikslines grupes – nuspręsti, kokio amžiaus mokinius įtrauks į projektinę veiklą, kiek mokytojų ir mokinių dirbs.

Šiame susitikime dalyvavo trys mūsų mokyklos mokytojos: direktoriaus funkcijas atliekanti direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir istorijos mokytoja Violeta Čiuldienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir lietuvių kalbos mokytoja Ramunė Šmitienė bei pradinių klasių ir anglų kalbos mokytoja Rita Visockienė. Tris dienas mokytojai diskutavo, dirbo Etwining erdvėje. Sudarytas projekto veiklų ir renginių planas, numatytos mobilumų datos ir užsiėmimai.

Susitikimo pabaigoje Portugalijos mokyklos mokytojai naujuosius partnerius supažindino su nuostabiomis Penishe apylinkėmis, gražiausiomis vietovėmis prie vandenyno.

Antrasis susitikimas, kuriame dalyvaus ne tik mokytojai, bet ir po du mokinius iš kiekvienos partnerinės mokyklos, vyks kitų metų kovo 11 – 16 dienomis.