Pirmokų šimtadienis

Kai anksti atsikėlę
Skubėjot pas savo draugus,
Kad visi klasėn subėgę
Ir triukšmingai į suolus susėdę,
Pieštuką suspaudę, giliai įkvėpę,
Raitytumėt raidę neklusnią, begėdę.
Pavargę sportavote, šokot, dainavot,
Po truputį skaičiai ir raidės tvarkingai rikiavos.
Jau šimtas dienų kai jūs mokiniai,
Nagi, parodykit šiandien ką išmokot, vaikai.

Vasario 25 dieną paminėjome pirmokų šimtą dienų mokykloje. Į šventę buvo pakviestos ir Šančių lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojos Audronė, Gina ir Kristina. Pirmokų mokytojai Edita ir Tautvydas atvažiavo nespalvingu garvežiuku ir pakvietė jį pralinksminti spalvotais vagonėliais. Mokinukai susiskirstė į raudoną, žalią, geltoną ir mėlyną vagonėlius ir iškeliavo. Vaikai ir jų mokytojai aplankė ,,Gražiausių žodžių“, ,,Dainų“, ,,Skaičių“ ir ,,Žaidimų“ šalis. Čia visi atliko įvairias užduotėles, kurias skyrė direktoriaus pavaduotoja Jurgita, o jas stebėjo ir vertino komisija: darželio mokytojos ir mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Dar prieš šventę pirmokai piešė savo pirmųjų mokytojų darželyje portretus, parengė jų parodėlę, o šventės metu padovanojo savo mylimoms mokytojoms. Savo draugus pirmokėlius pasveikino ketvirtokai ir dovanojo visiems kregždutes palinkėdami sėkmingai skristi į antrąją klasę. Renginio pabaigoje komisija aptarė ir įvertino šauniųjų pirmokų pasiekimus, o direktorė kiekvienam įteikė pirmąjį ,,Šimtadienio pažymėjimą“ . Puikių emocijų patyrė visi – ir mokinukai, ir dabartiniai jų mokytojai, ir buvusios mokytojos.