Poezijos pamoka ,,Belaukiant gražiausių žiemos švenčių’’

Gruodžio 19 d. vyko kasmetinė eilėraščių rusų kalba skaitymo pamoka ,,Belaukiant gražiausių žiemos švenčių’’. Pamokos pradžioje rusų kalbos mokytoja Rita Dubosienė pasveikino mokinius su artėjančiomis šventėmis, aptarė pamokos tikslus bei pristatė 10a klasės mokinių Austėjos ir Karinos kūrybines nuotraukas, skirtas konkursui ,,Literatūrinė uogienė” – merginoms teko ,,virti“ morkų uogienę pagal A. Gribojedovo receptą.

Vėliau 6-9 klasių mokiniai deklamavo išmoktus eilėraščius ir dialogus, supažindino su kirilica, senąja rusų k. tarme, klausėsi įgarsintą rusų rašytojo A. Puškino poemos ,,Ruslanas ir Liudmila” ištrauką. Po deklamavimo mokiniai prie bendro stalo vaišinosi skanėstais ir gėrė arbatą, dalinosi įspūdžiais, emocijomis ir patirtimis. Renginio pabaigoje rusų kalbosmokytoja ir jos padėjėjos Karina ir Austėja padėjo apdovanoti mokinius padėkos raštais ir saldžiais prizais.