Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimas

Birželio 14 d. baigusiems ketvirtąją klasę mokiniams buvo įteikti Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Šventę oficialiai pradėjome giedodami Valstybės himną. Prieš pradedant įteikti pažymėjimus ketvirtokus sėkmingai užbaigusius pirmąjį etapą mokykloje, sveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė, ji palinkėjo mokiniams nenuleisti rankų ir atsakingai tęsti mokslus toliau, direktorė padėkojo ir tėveliams ir pakvietė ir toliau pasirūpinti savo vaikų sėkme. Įteikusi ketvirtokams Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus direktorė dar apdovanojo Domantę Lukaitytę ir Ignę Likaitę, konkurso ,,Dovana Kaunui” laureates. Ji įteikė mergaitėms po knygelę, kurioje išspausdintas jų kurtas eilėraštis Kaunui ir iliustracija, bei ,,Šviesos” leidyklos prizus.

Vėliau ketvirtokus sveikino trečiaklasiai, o ketvirtokai jiems atsidėkodami padovanojo šypsenėles, kad būtų smagiau mokytis kitais mokslo metais. Patys ketvirtokai taip pat parodė, ką išmoko. Pirmiausia jie drauge su aštuntos klasės mergaitėmis padainavo dainą, skirtą kariaujančiai Ukrainai ,,Jūs ne vieni”. Vėliau deklamavo, dainavo ir net šoko mokyklinį valsą. Mokinių mamos padėkojo mokyklos direktorei Jolantai Vengalienei, mokytojai Vidai Šitikovienei, jos padėjėjai Ilonai Mitrulevičienei, anglų kalbos mokytojai Ritai Visockienei, šokio mokytojai Airūnei Juozanaitienei ir kitiems mokytojams, prisidedantiems prie jų vaikų ugdymo.

Popietės staigmena tėveliams – spektaklis ,,Mano grožis – stebuklų stebuklas“ pagal antikinį mitą apie Narcizą, vaidino teatro studijos ,,Alfa” nariai ir dauguma ketvirtos klasės mokinių, teatro vadovė Ilona Mitrulevičienė.

Jautri ir nuoširdi šventė baigėsi. Išlydėjom ketvirtokus- laukiame rugsėjį jau penktokų!