Pradinių klasių mokiniai Kauno valstybiniame lėlių teatre

Kasmet mokykla pradinių klasių mokiniams suteikia galimybę apsilankyti teatre.

Sausio 17 d. pirmų ir antrų klasių mokiniai lankėsi Kauno valstybiniame lėlių teatre ir žiūrėjo spektaklį ,,Alio alio, Žeme!“, pastatytą pagal V. V. Landsbergio knygą „Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes“ . Tai kosminis Arkliuko ir Varliuko nuotykis. Pakeliavę po visatos platybes, bičiuliai Arkliukas ir Varliukas įsitikina, kad gražiausia ir brangiausia gimtoji planeta yra Žemė.

Sausio 18 dieną Kauno valstybiniame lėlių teatre lankėsi ir mokyklos trečių bei ketvirtų klasių mokiniai. Čia visi žiūrėjo mokyklos dovanotą spektaklį ,,Miunhauzeno kelionė“ (pagal G. A. Burgerio kūrinį „Baronas Miunhauzenas“). Spektaklis apie berniuką, vardu Miunhauzenas, kuris mokosi dailės klasėje tapyti natiurmortus. Mokytoja vadina Miunhauzeną melagiu ir bando grąžinti jį į realybę, tačiau berniukas tvirtina, jog tai ne melas, o jo draugės Vaizduotės darbas. Šią tiesą jis bando įteigti savo Mokytojai ir kviečia nepamiršti fantazijos ir vaizduotės galių. Po spektaklio mokiniai ne tik aptarė savo įspūdžius, bet ir piešė, kaip jie įsivaizduoja vaizduotę. Spektaklis ir buvo apie nestandartiškai mąstančius, apie tokius, kuriuos vaizduotė „išneša” iš su(si)kurtų rėmų. Stebėdami spektaklius mokiniai patobulino pažinimo ir kultūrinę kompetencijas, turiningai praleido dieną. Tai puiki dalykinė integracija: matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, kūno kultūros, muzikos, dailės ir technologijos. Grįžę į klases mokiniai reflektavo – aptarė įspūdžius, ką sužinojo, ką pamatė, kokios emocijos po spektaklio, ir tai vaizdavo savo piešiniuose.