Pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Rašau gražiai“

Balandžio 7.d. vyko 1 – 4 klasių mokinių Dailyraščio konkursas ,,Rašau gražiai“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkurse iš kiekvienos klasės dalyvavo po 2 gražiausiai rašantys mokiniai. Vertinant dailiojo rašto darbus, buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką, ir kalbos taisyklingumą. Gražiausiai duotą tekstą parašiusiems konkurso dalyviams Paulinai Paškevičiūtei ir Paulinai Žiliukaitei 1a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė), Amelijai Krušauskaitei 3a kl. (pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rita Visockienė), Karoliui Adomoniui 4a kl. (pradinių klasių vyresnioji mokytoja Vida Šitikovienė) buvo įteikti konkurso diplomai, o kitiems dalyviams Urtei Konradaitei ir Šarūnei Šimkevičiūtei 1b kl., Godai Zaksaitei ir Simonui Lukoševičiui 2b kl., Vanesai Rodomanovaitei 3a kl., Domantei Lukaitytei 4a kl. įteiktos padėkos.