Pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas

Balandžio 20 d. vyko 1–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Skiriamos buvo 4 konkurso dalyvių grupės:1 klasės, 2 klasės, 3 klasės ir 4 klasės. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po 2 mokinius.
Vertinant dailiojo rašto darbus, buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą; rašto aiškumą ir tolygumą; darbo estetiką; kalbos taisyklingumą.

Dailyraščio konkurse dalyvavo 14 mokinių. Konkurso dalyviams: Gytei Novikaitei 1a kl. (pradinių klasių mokytoja Greta Mickutė), Elijai Dzikaitei (pradinių klasių mokytoja Gustė Žukauskaitė), Paulinai Paškevičiūtei ir Paulinai Žiliukaitei 2a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Matelionienė) įteikti Diplomai už sėkmingą dalyvavimą, o kitiems dalyviams Urtei Konradaitei ir Eliotui Maloškai 2b kl. (pradinių klasių mokytojas Tautvydas Kelpšas), Denisui Radvilavičiui ir Smiltei Girdauskaitei 3a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramunė Žičkienė), Miglei Čaplikaitei ir Simonui Lukoševičiui 3b kl. (pradinių klasių vyresnioji mokytoja Edita Jakubonytė), Emilijai Michailovai ir Ugnei Randytei 4a kl. (pradinių klasių mokytoja metodininkė Rita Visockienė) įteiktos Padėkos.