Prisijungėm prie iniciatyvos „Laisvės sparnai“

Išreikšdami palaikymą Ukrainai, kovojančiai už mūsų visų laisvę, rūpindamiesi nuo karo bėgančių ukrainiečių vaikais, radusiais saugų prieglobstį mūsų mieste, Kauno švietimo inovacijų centras drauge su miesto savivaldybe ir Kaunui giminingo Hiratsukos miesto atstovais surengė iniciatyvą „Laisvės sparnai“.

2022 m. balandžio 14 d. 9.00 val. vyko tiesioginė transliacija iš Japonijos, kurios metu mūsų mokyklos mokiniai drauge su kitais Kauno mokiniais ir mūsų mokykloje bei mieste besimokančiais Ukrainos vaikais ir visa Kauno švietimo bendruomene bei gyventojais lankstėme mėlynos ir geltonos spalvų gerveles. Ši prasminga iniciatyva bent trumpam galbūt padėjo atitrūkti nuo minčių apie Ukrainos žmonių išgyvenimus ir tapo gražiu paramos bei solidarumo mūsų broliškai tautai simboliu.

Iš origami technika išlankstytų gervelių bus sukurta bendra instaliacija Ukrainos vėliavos motyvais, kuri bus eksponuojama viešai. Šiuo kūriniu galės gerėtis visa Kauno miesto bendruomenė.