Programos „Darni mokykla“ metinė konferencija

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų veikla ,,Darnios mokyklos“ programoje vėl buvo įvertinta Aukso diplomu.

Metinė Programos „Darni mokykla“ konferencija įvyko lapkričio 8 dieną, Kauno VDU klasikinio ugdymo mokykloje (Partizanų g. 118, Kaunas). Čia susirinko ,,Darnios mokyklos“ programoje dalyvaujančios ugdymo įstaigos. Pastaruoju metu Darnios mokyklos veiklas vykdo ikimokyklinio ugdymo įstaigos, pradinės mokyklos, progimnazijos, pagrindinės mokyklos, gimnazijos, profesinio ugdymo mokykla, neformalaus švietimo įstaigos. Iš viso programoje įsitraukę jau per 15 000 ugdytinių, pedagogų, tėvų. Ši programa siekia paskatinti mokinius imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti bendruomenę apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus. Dalyvavimas programoje yra būdas mokyklos bendruomenei prisijungti prie globalių problemų sprendimo bei pasaulinių tikslų vystymo.

Dalyvius sveikino ir naujas sezono gaires pristatė SVJC projektų koordinatorė, programos „Darni mokykla“ koordinatorė Jolanta Markevičienė. Vėliau pranešėjai dalinosi patirtimi kuriant darnias bendruomenes.

Programoje dalyvaujančios įstaigos buvo vertinamos ir apdovanotos Žaliais, Sidabriniais ir Auksiniais diplomais.

Konferencijos pabaigoje VDU klasikinio ugdymo mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė svečius supažindino su VDU klasikinio ugdymo mokykla – mokyklos išskirtinumu, pasiekimais, tradicijomis.