Projektas „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės”

3b klasės mokiniai G. Vėgėlytė, M.Underytė, R. Underys (mokytoja G. Laurinavičiūtė) ir 4d klasės mokiniai U. Gelčytė, D. Kirilovaitė ir J. Gurskas (mokytoja L. Daukutienė) dalyvauja Kauno rajono ir Kauno miesto pradinių klasių mokinių ilgalaikiame projekte „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės”. Projekto tikslas – tobulinti sąmoningo skaitymo įgūdžius taikant įvairias skaitymo strategijas, naudojant IKT įrankius, platformas ir kt. Gruodžio 7 d. vyko konkursas „Kas aš toks?”. Taikydami atidaus skaitymo strategiją, mokiniai per 45 min. turėjo kuo tiksliau nupiešti piešinį pagal duotą tekstą. 3b klasės mokinė M.Underytė laimėjo III vietą, o J. Gurskas PAINT programėle iliustravo V. Žilinskaitės pasaką „Robotas ir peteliškė” ir tapo šio konkurso laureatu.

Mokinių piešinius galite apžiūrėti virtualioje parodoje >>>.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus.