Projektas „Bendradarbiaujančios klasės”. Antrokai

Kiekvienas iš mūsų savo širdyje nešioja Tėvynę. Ji – tai upės, pievos, miškai, miestai, kalba, tradicijos ir mes, vaikai ir suaugusieji. Didžiuojamės savo Tėvyne – Lietuva.

Jau ne pirmi metai, kai prisijungėme prie projekto Bendradarbiaujančios klasės. Bendrystė vasario 15 d. vyko tarp Širvintų pradinės mokyklos (mokytoja Rūta Tamašauskienė) ir VDU klasikinio ugdymo mokyklos (Partizanų g.) (mokytojos Ramunė Bankauskienė ir Daiva Klimantavičienė) antrokų. Mokytoja Ramunė papasakojo kodėl svarbi Lietuvai yra vasario 16-oji. Mokytoja Rūta papasakojo apie savo mokyklą, pristatė miestą, pakvietė apsilankyti. VDU klasikinio ugdymo antrokai Gustė, Dovydas, Vytė, Kasparas ir Adas papasakojo apie Kauną, legendas apie miesto atsiradimą. Kiekvienos klasės vaikai padainavo po dainą skirtą Lietuvai. Savo žinias apie gimtą šalį antrokėliai parodė atsakydami į viktorinos klausimus. Nugalėjo draugystė.

Savo širdyse esame dėkingi tiems, kurie iškovojo Laisvę ir Nepriklausomybę. Norim palinkėti, kad ir toliau klestėtų ir garsėtų Lietuva pasaulyje mūsų gerais darbais.