Projektas „Bendradarbiaujančios klasės”. Penktokai

Šiemet vėl prasidėjo projektas, suvienijantis mokinius iš įvairių mokyklų į bendrą nuotolinę pamoką. Šis projektas yra skirtas Vasario 16-ajai paminėti ne tik atskirai savo bendruomenėse, o kartu su rastais naujais bendraminčiais.

Mūsų šaunūs 5a klasės mokiniai su savo lietuvių kalbos mokytoja Aukse irgi nutarė švęsti Lietuvos laisvę kartu su Tauragės „Šaltinio” progimnazijos penktokais ir jų mokytoja Vilija Petraitiene bei Vilniaus Levo Karsavino mokyklos penktokų klase ir jų mokytoja Marina Vaitekūniene. Susitikę nuotolinėje pamokoje mokiniai išgirdo apie mokyklas, kuriose mokosi naujieji bičiuliai, Vasario 16-osios svarbą, dainavo kartu, deklamavo eiles, patys kūrė ketureilius apie Lietuvą, o vėliau pasitikrino savo žinias apie Lietuvą ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba pasitelkę IT priemones.

Džiaugiamės ne tik pasiektais puikiais rezultatais, bet ir mokinių draugiškumu, kūrybiškumu, smalsumu. Kas ten žino – gal pavyks naują draugystę išsaugoti ir kitoms veikloms!