Projektas ,,Ką žinau apie Lietuvos kariuomenę?“

Mokyklinį integruotą istorijos, lietuvių k. ir dailės projektą ,,Ką žinau apie Lietuvos kariuomenę?“ organizavo istorijos mokytoja Zita Žemaitienė. 5- 8 klasių mokiniai rinko medžiagą apie Lietuvos kariuomenę, piešė piešinius, ją vizualiai apipavidalino. Dešimtokai parengė šių projektinių darbų ekspoziciją, o Karina Grinčenko ir Austėja Savickaitė 5- 8 klasių mokiniams dar ir pravedė užsiėmimus apie Lietuvos kariuomenę. Jos supažindino jaunesnius mokinius su Lietuvos kariuomenės pajėgų tipais, istorija, veikla konfliktų ir taikos metu, kareivių laipsniais, uniformomis, technika ir ginkluote. Supažindino mokinius su negarsiniais valdymo signalais t.y rankų gestais, kuriuos naudoja kariai, o Karina papasakojo apie Šaulių sąjungą, nes ji pati yra šios organizacijos narė. Užsiėmimo pabaigoje vyko diskusija, per kurią mokiniai galėjo pasidalinti mintimis ir klausti įvairių klausimų.