Projektas ,,MOKYKLOS EINA“ baigėsi – laukia nauji iššūkiai!

Mobilioji programėlė #walk15 šalies mokyklas pakvietė žingsniuojant dalyvauti projekte ,,Mokyklos eina”.

Per devynis projekto mėnesius visi kartu pasiekėme neįtikėtinų rezultatų. Iš viso iššūkyje dalyvavo 880 mokyklų. Surinkta 25 milijardai žingsnių, apeita 506 kartus aplink žemę. Pasodinta 90 milijonų virtualių medžių, sutaupyta 3 mln. CO2, keliones automobiliu iškeičiant į vaikščiojimą.

Iš 880 mokyklų mūsų mokyklos bendruomenė – buvo 70! Prisijungę žingsniavo 227 bendruomenės nariai!

A

ktyviausi žingsniuotojai jau kovo – balandžio mėnesį buvo apdovanoti išmaniosiomis apyrankėmis, o birželį aktyviausi bendruomenės nariai vaišinosi rėmėjų dovanotais vaisiais. Mokyklai atsiųstas IKI dovanų čekis, skirtas vaisiams. Šis projektas finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis.