Projektas ,,Renkuosi profesiją”

Ketvirtokai svarsto, kuo norėtų būti: statybininkais, policininkais, dailininkėm, manekenėm, dainininkėm, o štai Rusnė norėtų būti matematikos mokytoja. Vaikams sužinoti apie profesijas padeda projektas ,,Renkuosi profesiją”. Šiandien 4c klasės mokiniai ir mokytoja Vita Masaitienė sulaukė Konrikos mamos Astos Plėštienės. Mama pasakojo apie vadybininkės darbą ,,Kauno butų ūkyje”. Vaikai sužinojo, kad ši įstaiga, o taip pat ir Konrikos mama, yra atsakinga už tai, kad daugiau kaip 200 miesto ugdymo įstaigų būtų šilta, turėtume vandens ir elektros. Ketvirtokai susidomėję klausė pasakojimo, kad reikia ugdyti asmeninius gebėjimus, kurie pravers pasirenkant bet kurią profesiją. Mama Asta paruošė įdomų žaidimą apie įrankius, naudojamus santechniko, elektriko darbuose. Kantriai atsakė į vaikų klausimus. Baigiantis susitikimui dar kartą priminė saugaus elgesio su elektra taisykles. Visi susitikimo dalyviai pasivaišino gardžiaisiais prizais.

Pasibaigė dar vienas susitikimas su tėveliais. Vaikai laukia pasakojimų ir apie kitas profesijas.