Projektas „Renkuosi profesiją“

4c klasėje projektas ,,Renkuosi profesiją” tęsiasi. Šį kartą mokiniai ir mokytoja Vita Masaitienė nekantriai laukė Emilijos mamos Linos. Atrodo, kad apie šią profesiją vaikai žino daug, su ja susipažino dar būdami darželyje. Taip, mama Lina dirba darželyje auklėtoja. Pradėjusi dirbti ekologe suprato, kad labiau traukia vaikystės svajonė: darbas su vaikais, todėl pakeitė veiklos sritį. Ketvirtokai dalinosi savo prisiminimais: kaip buvo maži, kad labiausiai darželyje patiko valgyti ir miegoti. Išklausę mamos pasakojimo, uždavė daugybę klausimų, į kuriuos nuoširdžiai atsakinėjo Emilijos mama. Vaikus pradžiugino ir saldus vaikystę menantis skanėstas.

Baigiantis susitikimui, mokytoja Vita paklausė, kas norėtų užaugęs dirbti auklėtoja darželyje. Pakilo trijų vaikų rankos! Ką gali žinoti, gal mama Lina vedė pamokėlę būsimoms kolegėms?

Džiaugiamės aktyviais tėveliais ir norime paraginti kitus: mes jūsų laukiame!