Projektas „Renkuosi profesiją”

Džiugu, kad mokinių tėveliai tampa aktyvesniais ir noriai pasakoja apie savo profesijas. Šį kartą 4c klasės mokinius ir mokytoją Vitą Masaitienę aplankė Domo tėtis Edvardas. Žmogus, net 30 metų gesinantis gaisrus. Svečias papasakojo, kaip būdamas pradinuku žiūrėjo į gaisrininkus ir svajojo juo tapti. Vaikystės svajonė išsipildė. Tėtis pasakojo apie įvairius atvejus darbe, priminė ketvirtokams saugaus elgesio su ugnimi taisykles, kaip reikėtų elgtis kilus gaisrui, kaip išsikviesti pagalbą. Vaikai svečiui uždavė daugybę klausimų, į kuriuos svečias labai kantriai ir nuoširdžiai atsakinėjo. Mokiniai turėjo galimybę užsidėti deguonies balioną, kaukę bei šalmą. Susitikimo pabaigoje mokytojai Vitai paklausus vaikų, gal kuris jau norėtų tapti gaisrininku, pakilo dvi rankos. Viena iš jų buvo mergaitės. Ką gali žinoti, gal 4c klasėje mokosi būsima kol kas antroji Lietuvoje ugniagesė?

4c klasės mokiniai ir mokytoja Vita nekantriai laukia ir kitų klasės mokinių tėvelių. Juk yra tiek daug nežinomų vaikams profesijų.