Projekto OlimpicLab dalyvių susitikimas

Trečiadienį mokyklos sportininkai rinkosi į ketvirtąjį projekto susitikimą, kurio tema – sportininkų pomėgiai. Visus pasveikino naujasis Ukrainos TOK prezidentas Vadim Gucait. Apie savo pomėgius kalbėjo Čerkasų srities Olimpinio komiteto vadovas Andrei Bilda. Susitikime dalyvavo ir Lenkijos TOK atstovė, olimpinė čempionė Katažyna Niezdviecka. Labai įdomiai apie savo pomėgius pasakojo Lietuvos TOK atstovas olimpietis Einius Petkus, Olimpinė čempionė Vida Vencienė, olimpietis Vaclovas Kidykas. Ir mūsų mokyklos, ir Čerkasų gimnazijos mokiniai rodė filmuotą medžiagą apie savo laisvalaikį. Abiejų įstaigų direktorės – Irina Topčij ir Jolanta Vengalienė – pasidžiaugė susitikimu, palinkėjo draugams iš ukrainos stiprybės bei išreiškė viltį, kad projektas sėkmingai tęsis.