PROTMŪŠIS #K11

Nacionalinė švietimo agentūra kovo 10 d. pasiūlė nuotoliniu būdu besimokantiems mokiniams prasmingai pasitikti Kovo 11-ąją – sudalyvauti PROTMŪŠYJE #K11. Tai tapo puikia išeitimi ieškant būdo, kaip paminėti šią įsimintiną dieną. Svarbios datos proga protmūšis dedikuotas Lietuvos istorijai bei pilietiškumo pagrindams. O klausimų kokybe ir šventine nuotaika rūpinosi protmūšių meistras Paulius Ambrazevičius.

Protmūšyje dalyvavo mūsų mokyklos 10a klasės 5 mokinių komanda. Nuo 16.00 valandos vyko tiesioginė renginio transliacija facebook’e : live ir online klausimai. Buvo tikrai smagu ir įdomu kažką nauja išbandyti, be to, išmėginti savo jėgas. Buvo lengvų klausimų, buvo ir tokių, dėl kurių reikėjo pasukti galvą. Nors nugalėtojais ir netapo, svarbiausia- visi pasisėmė naujos patirties ir gerų įspūdžių.