Pusiaužiemis – pižamų diena

Sausio 25 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Greta Mickute ir Guste Žukauskaite nusprendė neįprastai paminėti žiemos vidurio šventę – pusiaužiemį. Yra sakoma, kad būtent šią dieną iš gilaus žiemos miego prabunda meška, barsukas tądien verčiasi ant kito šono, o gyvatės šliaužia į mišką ieškoti maisto. Pabandė ir antrokai pabusti iš žiemos miego, todėl visą dieną mokėsi vilkėdami pižamas. Pamokos dėl to buvo tik įdomesnės ir kažkodėl visai nesinorėjo tingėti. Integruotų pamokų metu mokiniai klausėsi informacijos apie miegą, miego svarbą, kokybę, sužinojo būdų, kaip greičiau užmigti. Pamokų pabaigoje antrokai sudalyvavo specialioje viktorinoje pusiaužiemio tema. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais.