Renkuosi profesiją

Dalyvaudami projekte ,,Renkuosi profesiją” mokiniai turi galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis. Dar smagiau, kai apie savo darbą pasakoja tėveliai. 4c klasės mokiniai ir mokytoja Vita Masaitienė nekantriai laukė atvykstant Izabelės mamos. Mama Jurgita vaikams papasakojo net apie kelias profesijas, kurias teko išbandyti. Diskutuodama su mokiniais viešnia pristatė žurnalistės darbą. Vaikai suvaidino kelias sceneles, susijusias su šiuo darbu. Šiuo metu mama yra megztų drabužių dizainerė, mezgėja. Vaikai įdėmiai klausė, vėliau apžiūrinėjo darbo priemones. Mama atsakė į vaikams kilusius klausimus, domėjosi, kokias profesijas žada rinktis ketvirtokai.

Džiaugiamės iniciatyviais tėveliais, kviečiame ir kitus atvykti bei papasakoti apie savo profesiją.