Respublikinė 9–12 klasių mokinių konferencija „Mokausi kūrybiškai nuo STEAM iki filosofijos“

Gegužės 25 d. mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų komanda dalyvavo VDU Švietimo akademijos organizuotoje respublikinėje mokinių konferencijoje „Mokausi kūrybiškai nuo STEAM iki filosofijos“ . Konferencijos atidarymas vyko VDU Švietimo akademijos sodelyje. Čia atvykusius sveikino VDU Švietimo akademijos kanclerė profesorė dr. Lina Kaminskienė, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto docentė humanitarinių mokslų dr. Žydronė Kolevinskienė ir kiti organizatoriai. Pagrindinis darbas vyko sekcijose. Lietuvių kalbos ir literatūros sekcijoje 10a klasės mokinės Miglė Karčiauskaitė ir Marija Barysaitė skaitė pranešimą ,,Teminė integracija. Ko mus moko Antigonė?” ( mokytoja Ramunė Šmitienė), užsienio kalbų sekcijoje 9a klasės mokinė Austėja Savickaitė skaitė pranešimą anglų kalba ,,Simple tips to live a more sustainable lifestyle. If not now, when?” ( mokytoja Jurgita Sūnelaitienė), menų sekcijoje 10a klasės mokinės Neda Arkušauskaitė ir Erika Kairytė pristatė dailės ir muzikos darbus antikinės tragedijos „Antigonė“ tema ( mokytojos Reda Stulpinienė ir Edita Jurgaitienė). Teatro studijos ,,Alfa“ nariai devintokai Gabija Kriučkauskaitė ir Modestas Rumševičius ( teatro vadovė Ilona Mitrulevičienė) dalyvavo Teatro dirbtuvėse, kurias organizavo ,,Mokomojo dalyko pedagogikos: šokio ir teatro pedagogikos” bakalauro programoje besimokantys studentai ir jų vadovai. Perskaičiusios pranešimus kūrybiškumo ir interpretavimo meno pasimokyti prisijungė ir kitos moksleivės.