Respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 9–12 klasių mokinių konferencija „Keičiasi pasaulis – keičiasi žmogus“

Kovo 1 d. VDU klasikinio ugdymo mokyklos 10 klasės mokinė Milda Grinytė ( Partizanų g. 118) ir 9 klasės mokinės Karina Grinčenko, Austėja Savickaitė ( Vokiečių g. 164) ir lietuvių k. mokytojos Auksė Urbonienė bei Ramunė Šmitienė dalyvavo VDU universitete vykusioje respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 9 – 12 klasių mokinių konferencijoje „Keičiasi pasaulis – keičiasi žmogus“, kurią organizavo VDU ,,Rasos“ gimnazija. Konferencijos dalyvius sveikino žodis VDU HMF prodekanas G. Janavičius, plenarinį pranešimą ,,Žmogus, lemtis ir jo klausa visuomenės balsui?“ skaitė sociologas dr. D. Genys. Mokiniai pristatė pranešimus grupėse: Milda – „Istorijos girnų grėsmė žmogaus likimui“, Karina – „Ko moko istorija?“, Austėja – „Kas padeda ugdyti tautinę tapatybę?“