Respublikinis 1-4 klasių mokinių integruotas dailės ir muzikos projektas „Žiemos pasaka“

Gruodžio mėnesį 4a klasės mokiniai ir jaunučių choras „Dainava“ dalyvavo respublikiniame 1- 4 klasių mokinių integruotame dailės ir muzikos projekte „Žiemos pasaka“. Projekto dalyviai pasirinko dainą „Kalėdų paslaptis“ ( m. L. Stakauskaitės, ž. Belenavičienės), išmokę padainuoti dainą, išanalizavę jos tekstą ir nupiešę spalvingas iliustracijas sukūrė videoklipą. Projekte dalyvavo mokiniai iš 53 visos Lietuvos mokyklų.

Mokinius projekto metu konsultavo pradinių klasių mokytoja Ramunė Barkauskienė ir muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė. Projekto dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Kviečiame pasiklausyti ir pasidžiaugti mūsų bendru kūrybiniu darbu.

Projekto video (mūsų mokyklos mokinių atliekama daina su iliustracijomis nuo 02:13:17):