Respublikinis 5-8 klasių mokinių bendrojo lavinimo mokyklų projektas ,,Laisvės poezija”

5a klasės mokinės Gytė Likaitė ir Gabija Kulkytė dalyvavo respublikinis 5-8 klasių mokinių bendrojo lavinimo mokyklų projekte ,,Laisvės poezija”

Vasario 2 dieną, paminėjus Bernardo Brazdžionio 114-ąsias gimimo metines, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos bendruomenė tradiciškai pakvietė į renginį, kurio tikslas: pagerbti poetą, skaityti poeziją, kurti, interpretuoti meno kūrinius bei puoselėti svarbiausias vertybes.

Šio meto situacija lėmė virtualų renginio – projekto formatą. Mokiniai turėjo nufilmuoti ir atsiųsti savo pasirodymus. Organizatoriai, panaudoję projekto metu nufilmuotus poezijos skaitymus, nupieštas iliustracijas, dainuojamosios poezijos atlikėjų pasirodymus, sukūrė filmą, kurį kviečiame pamatyti

Svarbiausia – Laisvė!