Respublikinis festivalis- konkursas „Giesmių giesmelė“

Gegužės 20 d. mūsų mokyklos choras „Dainava“ (vadovė Giedrė Gapšytė) dalyvavo vaikų ir jaunimo festivalyje – konkurse „Giesmių giesmelė“. Saulėtą šeštadienio rytą choristai drauge su tėveliais atvyko į Kauno Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčią, kurioje visi susitelkė bendrai maldai Šv. Mišių metu ir džiaugėsi atliekamomis giesmėmis. Festivalyje dalyvavo chorai ir vokaliniai ansambliai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų ugdymo įstaigų. Neapsakomai puikus jausmas užliejo girdint, kaip giesmes Šv. Mišių metu gieda pilna bažnyčia mokinių. Tikimės, kad šį nuostabi patirtis choristams išliks ilgam.

Choro „Dainava“ nariai ir muzikos mokytoja Giedrė Gapšytė apdovanoti Kauno Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijos klebono kun. Dainiaus Lukonaičio skirtais padėkos raštais.

Sveikiname choro „Dainava“ narius, vadovę G. Gapšytę ir nuoširdžiai dėkojame tėveliams už bendrystę.